بهترین برند ژنراتور گازی

بهترین برند ژنراتور گازی/ رعایت ایمنی در هنگام استفاده از ژنراتور گازی

وجود یک جعبه حمایت کننده متحرک و قابل حمل در مواقعی که سیستم برق دچار اختلال می شود ایده و راهکار بسیار هوشمندانه ای است. ممکن است طوفان ها و بادهای شدید ایجاد کننده چنین مشکلاتی باشند و یا حتی در مناطق روستایی شبکه های برق از کیفیت و اعتبار لازم بی بهره باشند و قطعی برق برای آن ها به مشکل و معضلی بزرگ و آزار دهنده تبدیل شده باشد. در چنین مواقعی یک روش کارآمد به همراه ابزار و تجهیزات مورد نیاز مانند خرید بهترین برند ژنراتور گازی می تواند کمی از این مشکلات بکاهد.

عوامل مهم و موثر در ارزیابی ژنراتورهای گازسوز

برای ارزیابی و تشخیص بهترین برند ژنراتور گازی باید دو فاکتور مهم وات و دسی بل لحاظ شوند. به طور میانگین و معمول یک ژنراتور گازسوز بین ۶۵ دسی بل تا ۱۰۰ دسی بل، فعالیت می کند. اگر بخواهیم این مقوله را به طور واضح و در قالب مثال مطرح کنیم. چنین است که: دور یک موتور سیکلت تقریبا ۹۵ دسی بل بالا می رود. در حالی که این اتفاق در قطار مترو از حدوداً ۱۰۰ دسی بل آلایندگی صوتی آزار دهنده برخوردار است.

در بهترین برند ژنراتور گازی ممکن است به بلندی قطار زیر زمینی نباشد. اما باید در نظر داشت که حتی صداهای بلند خفیف در یک بازه زمانی، منجر به کم شدن شنوایی می شود. هنگام انتخاب و خرید بهترین ژنراتور گازی سعی کنید کم سر و صداترین ژنراتور را پیدا کرده و اقدام به خرید کنید. و سعی در خفه کردن صدای ژنراتور به کمک پتو نکنید چرا که چنین کاری، افراد را در معرض خطر قرار می دهد. ژنراتورهای گازسوز به نفس کشیدن در فضای باز و هوای آزاد نیاز دارند.

ژنراتورهای همه کاره

ژنراتورهای همه کاره

رعایت نکات ایمنی در هنگام استفاده از ژنراتور گازی

بهترین برند ژنراتور گازی و البته مجموعه ژنراتورهای گازسوز تحت هیچ شرایطی نباید در فضای سر بسته و محدود و محیط هایی که دارای سیستم های تهویه ضعیفی هستند مورد استفاده و کاربرد قرار گیرند. زیرا این نوع ژنراتورها حین فعالیت مونوکسید کربن تولید می کنند و این گاز سمی بی بو و کشنده است. پس بهتر است از این نکته در استفاده از ژنراتورهای گازسوز غافل نمانید. بهترین برند ژنراتور گازی قطعا از ویژگی های منحصر به فردی مانند امنیت برخوردار است که در صورت تشخیص گاز مضر و سمی مونوکسید کربن یا CO به طور اتوماتیک دستگاه خاموش شده و از فعالیت باز می ایستد.

لازم به تذکر است که برای حفاظت از جان خود و اطرافیان ، صرفاً به ژنراتور گاز و کارکرد عالی آن اکتفا و اعتماد نکرده و در این زمینه به شما توصیه می شود که کمی تجربه، دقت و فکر را در استفاده از ژنراتور به کار بگیرید. به خاطر داشته باشید در استفاده از ژنراتور گازسوز حتی اگر بهترین برند ژنراتور گازی باشد مکانی مناسب را در نظر گرفته و ژنراتور را فعال کنید‌. به عنوان مثال اماکنی مانند زیر زمین، گاراژ یا سوله اصلا مناسب نبوده و توصیه نمی شود. در چنین مکان هایی گازهای CO تجمع کرده و به سایر بخش های خانه راه پیدا می کنند. ترجیحا از ژنراتورهای گازی در مکان هایی که چند متری با خانه فاصله دارند استفاده کنید. و از دور کردن اگزوز از درب ها و پنجره ها فراموش نکنید.

راندمان بالاتر و صرفه جویی ببشتر از طریق تجدید نیرو با گاز

راندمان بالاتر و صرفه جویی ببشتر از طریق تجدید نیرو با گاز

حرف آخر

یکی از ممهمترین محاسن بهترین برند ژنراتور گازی که آن را بسیار برجسته و مورد اعتماد کرده است این است که حضورش موجب می شود اگر در زمینه برق مشکلی به وجود آید به راحتی مشکل را حل و رفع می کند و کارها به راحتی پیش می روند. این دستگاه های فوق العاده کاربردی و کارآمد، به راحتی انرژی برق مورد نیاز در راستای وسایل و دستگاه های ضروری را تامین می کنند. قبل از اقدام به خرید آگاهی خود را در این حوزه افزایش داده و با افراد متخصص مشاوره کنید، حتما تفاوت سوخت در ژنراتورها را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت بهترین برند ژنراتور گازی را برای کار خود پیدا کرده و آن را بخرید.

خانواده ژنراتورهای گاز صنعتی و تجاری دارای عملکردی مقبول و مورد تایید و در طیف وسیعی از سوخت های گازی مانند گازهای طبیعی، گاز پروپان، گاز زغال سنگ، بیوگاز از محل تدفین زباله ها و هاضم ها و سوخت های جایگزین طراحی و تولید می شوند.

تامین قدرت ژنراتورهای گازی

تامین قدرت ژنراتورهای گازی

محصولات مرتبط

ژنراتور گازسوز ۲۷۵۰ کاوا کاترپیلار

ژنراتور گازسوز ۲۲۵۰ کاوا کاترپیلار

مقالات مرتبط

انتخاب کدام بهتر است؟ دیزل ژنراتور ایرانی یا خارجی

قیمت ژنراتور گازی ۵ مگاوات

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *