راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

خرید موتور برق سایلنت راد دیزل

موتور برق سایلنت، نمونه ای از موتور برق های بی صدا در دنیا است؛ به همین علت این مزیت باعث شده تا افراد زیادی به خرید موتور برق سایلنت روی آورند. این موتور برق در هنگام روشن کردن، صدایی تولید نمی‌کند و برای سایر اشخاص مزاحمتی ایجاد نمی‌نماید. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا این موتور برق همه چیز تمام را بشناسید و با خیال آسوده آن را خریداری کنید.

موتور برق سایلنت چیست؟

موتور برق سایلنت، انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزینی را به انرژی الکتریکی و برق تبدیل می‌کند. موتور برق سایلنت در شرایط عدم دسترسی به برق، کاربرد دارد و می‌تواند برق مورد نیاز شما را فراهم کند و جایگزین مناسبی برای برق شهری در صورت قطعی برق ‌باشد. خرید موتور برق سایلنت به شما این امکان را می‌دهد تا مولد برقی با کمترین صدا و آلایندگی را به خانه ببرید.

سوخت رایج در این نوع موتور برق، بنزین یا در مواردی هم گازوئیل می‌باشد و خیلی کم پیش می‌آید، موتور برقی پیدا کنید که با داشتن سوخت بنزین، ویژگی های مفید زیادی داشته باشد.

موتور برق سایلنت، اغلب در مناطق مسکونی یا مناطق تجاری با مساحت کم مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چرا که این مدل موتور برق سایز کوچکی دارد و فقط برای مصارف کم به کار می‌رود.

پس از خرید موتور برق سایلنت، موتور را در فضای باز قرار داده و آن را راه اندازی کنید؛ چرا که در صورت تولید گاز های دی اکسید کربن و اکسید کربن، دچار مسمومیت نشوید.

موتور برق کوچک و پر کاربرد از نوع سایلنت موتور برق کوچک و پر کاربرد از نوع سایلنت

انواع موتور برق سایلنت راد دیزل

موتور برق سایلنت، با انواع متفاوتی از سوخت کار می‌کند که با توجه به نوع سوخت به انواع متفاوتی تقسیم بندی می شود. به طور مثال موتور برق های سایلنتی که با سوخت بنزین کار می‌کنند.

ضمنا موتور برق های سایلنت دیگری هم وجود دارند که با سوخت گازوئیل و سوخت های دیگر کار می‌کنند. برای خرید موتور برق سایلنت، علاوه بر نوع سوخت می‌توانید به مکانیسم دیگری هم توجه کنید و آن مکانیسم راه اندازی این نوع موتور برق است.

متناسب با مکانیسم راه اندازی موتور برق سایلنت می‌توان به مکانیسم هندلی که با سوخت بنزین و نیروی انسانی، راه اندازی می‌شود اشاره کرد. همچنین باید به مکانیسم دیگری به نام ATS نیز اشاره داشت؛ این نوع از مکانیسم در مواقع ضروری، برق مورد نیاز مناطق را فراهم می‌کند.

از طرفی مکانیسم راه اندازی استارتی هم در این نوع موتور برق وجود دارد که در موتور برق های بزرگ تر از آن استفاده می‌شود. باید توجه کنید که پس از خرید موتور برق سایلنت، به نیروی هندلی یعنی سوخت و نیروی انسانی نیاز پیدا می‌کنید.

نوع دیگری از موتور برق های سایلنت وجود دارند که با توجه به نوع شاسی خود به دو دسته موتور برق سایلنت کانوپی دار و اوپن تقسیم بندی می‌شوند.

انواع موتور برق سایلنت

انواع موتور برق سایلنت

حالت کانوپی به چه حالتی گفته می‌شود؟

ممکن است پس از توضیحات تیتر قبلی این سوال برایتان به وجود بیاید که کانوپی چیست؟ پاسخ این است که کانوپی، به محفظه ای گفته می‌شود که از صدای تولیدی توسط موتور برق در حین کار، جلوگیری می‌کند. اگر قصد خرید موتور برق سایلنت را دارید و می خواهید از آن در مناطق بزرگ تر استفاده کنید، به این اتاقک بی صدا نیاز پیدا می‌کنید. چون در صورت عدم وجود کانوپی، صدای گوش خراش و آلودگی صوتی زیادی به وجود می‌آید.

حالت کانوپی در موتور برق های سایلنت حالت کانوپی در موتور برق های سایلنت

نکات لازم برای خریداری موتور برق سایلنت راد دیزل

ابتدا هدف خود را برای خرید این موتور برق مشخص کنید و ببینید در چه محلی می‌خواهید از این موتور برق استفاده کنید. سپس برای خود مشخص کنید که تا چه زمانی می‌خواهید از این موتور برق استفاده نمایید. همچنین برای خرید موتور برق سایلنت به این نکته توجه کنید که از چه نوع سوختی استفاده می‌شود و چه تجهیزاتی برای نگهداری و جا به جایی این موتور برق نیاز است.

سخن آخر

با توجه به ویژگی های موتور برق سایلنت می‌توان گفت همه ما به یکی از این دستگاه ها احتیاج داریم. شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر از این موتور برق و خریداری آن به سایت http://raddiesel.ir مراجعه کنید و از خرید خود لذت ببرید.

بهترین فروشگاه برای خرید موتور برق سایلنت

بهترین فروشگاه برای خرید موتور برق سایلنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس