دیزل ژنراتور 5 مگاوات

استفاده از دیزل ژنراتور 5 مگاوات برای صنعت های بزرگ

ژنراتورها وسیله مفیدی هستند که با تولید برق الکتریسیته می کنند. تا حالا پیش آمده است که نیاز داشتیم تا از جلوی قطعی برق جلوگیری کنیم. دیزل  ژنراتور ها در مصارف گوناگونی کاربرد دارند. یکی از آنها دیزل ژنراتور 5 مگاوات است که در ایستگاه های بزرگ مانند کارخانه جات و نیرو گاه های برق استفاده می شوند.

آنها انرژی مکانیکی را به الکتریکی تبدیل می کنند. البته قابل ذکر است که ژنراتورها به خودی خود برق تولید نمی کنند. بلکه با انرژی حرکتی (مکانیکی) و تولید بار الکتریکی در سیم پیچ و مدار، برق الکتریکی تولید می شود. ديزل ژنراتور 5 مگاوات بسیار مقرون به صرفه هستند.

دیزل ژنراتور صنعتی  

از دیگر موارد استفاده از دیزل ها در موارد صنعتی است. استفاده از دیزل ژنراتور 5 مگاوات در مصارف صنعتی مناسب هستند. زیرا دارای ابعاد بسیار بزرگ هستند و کاربرد آنها همان طور که از اسم آن مشخص است، برای موارد صنعتی است.

این دستگاه ها قادر به تولید انرژی بسیار زیادی هستند. انرژی دیزل ژنراتور 5 مگاوات، انرژی کافی برای برق رسانی دارد. همچنین دیزل های صنعتی در دوره های بیشتری کارکرد دارند. از این موتورها به عنوان نیروگاه اصلی استفاده می کنند. همچنین در صورت قطع جریان برق، آن را ادامه دهند.

دیزل ژنراتور 5 مگاوات در مصارف صنعتیدیزل ژنراتور 5 مگاوات در مصارف صنعتی

دیزل ژنراتور برای نیروگاه های تامین برق

از دیگر دیزل ژنراتورها می توان به دیزل ژنراتور 5 مگاوات اشاره نمود. آنها برای نیروگاه های برق ساخته شدند و انرژی های یک نیروگاه یا کارخانه صنعتی بزرگ را در موقع قطعی برق تامین می کنند. این نوع موتورها اندازه مناسبی دارند و می توان در کارخانه به راحتی از آن نگهداری کنند.

دیزل ژنراتور 5 مگاوات را در مکان های بزرگ دیگری چون پالایشگاه ها، پتروشمی ها، مراکز صنعتی بزرگ، قابل استفاده هستند. خود این ژنراتورها دارای انواع مختلف دیگری هستند.

انواع دیزل ژنراتور صنعتی

استفاده کردن از دیزل ژنراتور برای تولید برق است. اما قبل از خرید آن برای کارخانه خود، باید طبق میزان مصرف برقی خود آن را خریداری کنید. به عنوان مثال دیزل ژنراتور 5 مگاوات می تواند پالایشگاه های نفت، پتروشیمی، کارخانه های صنعتی باشد. همچنین در کارخانه های بزرگ و صنعتی یا نیروگاه های پتروشیمی صنعت و نفت قابل استفاده هستند. سعی کنید در انتخاب یک دیزل ژنراتور به مواردی چون کیفیت، هزینه و نوع برند توجه داشته باشید.

دیزل ژنراتور 5 مگاوات مناسب نیروگاه های تامین برقديزل ژنراتور 5 مگاوات مناسب نیروگاه های تامین برق

مزایای استفاده از دیزل ژنراتور 5 مگاوات

در حالت کلی شما می توانید از دیزل ژنراتور برق برای زمانی استفاده کنید که میزان مصرف برق و انرژی کمتر باشند. نیروگاه های تامین برق یا کارخانه جات های بزرگ مکان های مناسبی برای این دیزل های ژنراتور هستند. این ژنراتورها علاوه بر داشتن کارکردهای مفید، دارای تنوع طرح بندی هستند.

همچنین زمانی که قصد خرید دیزل ژنراتور 5 مگاوات را دارید، باید از قبل یک مکان مناسبی برای آن در نظر بگیرید. همچنین باید با کمک متخصصین جایگاه مناسبی برای دیزل خود در نظر بگیرید.

به دلایل زیر استفاده کردن از دیزل ژنراتور به شما پیشنهاد می شود:

  1. ديزل ژنراتور 5 مگاوات، دارای صدای کمی است و همچنین از هزینه بسیار خوبی برخوردار است. به شما در هنگام قطعی برق کمک می کنند تا جریان آن ادامه پیدا کند.
  2. دارای استهلاک کمتری هستند و از انرژی بسیار خوبی برخوردار هستند.
  3. فاقد سوخت مشعل خودکار است. این ویژگی کمک می کند که هزینه دیزل ژنراتور کاهش پیدا کند
  4. هزینه سوخت ديزل ژنراتور 5 مگاوات نسبت به سایر موتورها، 30 الی 50 درصد کمتر برق مصرف می کنند.

از قبل یک مکان مناسبی برای  دیزل خود در نظر بگیریداز قبل یک مکان مناسبی برای  دیزل خود در نظر بگیرید

انواع دیزل های ژنراتور مناسب کارخانه شما

  • هندلی:

در این مدل از دیزل فرد با کشیدن طنابی توسط دست، موتور شروع به چرخش می کند. این کار باعث وارد شدن سوخت و ایجاد برق در آن می شود. تمام این عوامل در نهایت منجر به روشن شدن دیزل ژنراتور 5 مگاوات می شود.

  • استارتی:

این مدل ساده و پیشرفته تر است. فقط با فشار دادن دکمه Start می توانید دیزل خود را روشن یا خاموش کنید.

  • اتوماتیک:

این نوع دستگاه دارای دکمه اتوماتیک است. این دستگاه به تابلوی برق ساختمان متصل است. همچنین هر اختلالی که در نیروگاه به وجود بیاید، به این موتور انتفال داده می شود و خودش شروع به کار کردن یا توقف می کند.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور سدک

دیزل ژنراتور موتورسازان تبریز

مقالات مرتبط

قیمت دیزل ژنراتور پرکینز و مشخصات آن

قیمت دیزل ژنراتور برق سه فاز

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *