راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا

دیزل ژنراتور 250 کانوا به جهت تولید انرژی الکتریکی به کار می‌رود. این ژنراتور از یک موتور دیزل و یک ژنراتور الکتریکی استفاده می‌کند تا بتواند انرژی الکتریکی تولید کند. از دیزل ژنراتور 250 کاوا می‌توانید به عنوان یک منبع ذخیره انرژی بسیار عالی در مواقع اضطراری استفاده کنید. برای دانستن قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا ، مزایای بسیار جالب و فوق العاده آن، مشخصات فنی این دیزل ژنراتور و پاسخ به سوالات تان در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید!

قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا و مشخصات آن
قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا و مشخصات آن

مشخصات دیزل ژنراتور 250 کاوا

عرض این دیزل ژنراتور برابر با 1170 mm، طول آن 2910 mm  و ارتفاع آن برابر با 1750 mm  می‌باشد. وزن دیزل ژنراتور 250 کاوا برابر با 2020 kg است. این دیزل ژنراتور که ساخت کشور آلمان می‌باشد، دارای 6 سیلندر و باطری 12 ولت است. همچنین، نوع آرایش آن به صورت خطی است و از توربوشارژ، اینترکولر و گاورنر الکتریکال نیز برخوردار می‌باشد.

 دیزل ژنراتور 250 کاوا در 75 درصد بار در حالت دائم کار، سوختی برابر با 6 لیتر مصرف می‌کند. همچنین، از 1 فیلتر آب، 1 فیلتر هوا، 1 فیلتر روغن برخوردار است اما فاقد فیلتر گازوئیل میباشد.

دیزل ژنراتور 250 کاوا چه مزایای جالبی برای شما خواهد داشت؟

صرفه جویی در مصرف سوخت و قیمت مناسب:

دیزل ژنراتور 250 کاوا سوخت بسیار کمی به نسبت بسیاری از دیگر ژنراتور‌ها مصرف میکند. علاوه بر آن، قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا بسیار مقرون به صرفه است.

مقاومت بالا:

دیزل ژنراتور کاوا 250 در برابر حرارت بالا مقاوم است و قابلیت این را دارد که به مدت زمان طولانی فعالیت کند. این دیزل ژنراتور در برابر تغییرات محیطی نیز بسیار مقاوم است.

سیستم کنترل عالی:

این دیزل ژنراتور از زبان‌های مختلف برخوردار است و مجهز به سیستم کنترل اتوماتیک می‌باشد. دیزل ژنراتور 250 کاوا از قابلیت اتصال به دیگر ژنراتور‌ها برخوردار است. به این صورت می‌توانید انرژی بیشتری ذخیره داشته باشید.

نگهداری آسان:

کارهای مربوط به تعمیرات و نگهداری روزانه از دستگاه را می‌توان از هر دو طرف دستگاه انجام داد. همچنین این دیزل ژنراتور دارای درب وسیعی است که باعث می‌شود بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. تمام لوازم آن نیز به راحتی در بازار یافت می‌شود.

حمل و نقل آسان:

در بالای کانوپی دیزل ژنراتور 250 کاوا، قلاب‌های باربری قرار گرفته اند که حمل و نقل این دستگاه را تسهیل می‌کنند.

اتصال راحت:

این ژنراتور دارای قابلیت توقف اضطراری است. همچنین، رابط‌های اتصال ترمینال (L1, L2, L3, LN) باعث می‌شوند که سیم کشی و اتصال در این ژنراتور به نحوی راحت و منظم انجام شود.

طراحی عالی:

پمپ تخلیه روغن برای کارکرد آسان در درب کناری قرار دارد. قفل درب ضد آب مدل جدیدی در این ژنراتور به کار رفته است که به راحتی باز و بسته می‌شود. لیبل‌های این ژنراتور واضح هستند و به راحتی قابل دید می‌باشند. این لیبل‌ها از متریال پیشرفته ساخته شده اند و در برابر دمای بالا مقاوم، آب و باران مقاوم هستند. همچنین، اطلاعات کافی برای تضمین امنیت و نگهداری مناسب از دستگاه را به شما ارائه می‌هند.

قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا و مزایای جالب آن
قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا و مزایای جالب آن

در چه صنایعی از دیزل ژنراتور 250 کاوا استفاده می‌شود؟

دیزل ژنراتور 250 کاوا به علت مزایای فوق العاده ای که در اختیار شما می‌گذارد، در صنایع مختلفی به طور گسترده استفاده می‌شود. از جمله:

  • معدن کاری

انواع دیزل ژنراتور از جمله مدل 250 کاوا یا به طور گسترده در سراسر جهان جهت معدن کاری استفاده می‌شود. این ژنراتور‌ها 70% قدرت انرژی مورد نیاز برای معدن کاری را تامین می‌کنند. ماشین آلات حفاری، مته، تسمه نقاله و جرثقیل همگی به انرژی نیاز دارند. این انرژی از طریق دیزل ژنراتور 250 کاوا به خوبی تامین می‌شود.

  • خدمات درمانی

خدمات درمان از بسیاری جهان یکی از حساس ترین صنعت‌ها است. بدون استفاده از دیزل ژنراتوری که انرژی مورد نظر را در مواقع اضطراری تامین کند، قطعا بسیاری از بیماران جان خود را از دست خواهند داد. اگر شرایط خاصی مثل قطعی برق پیش بیاید، دستگاه‌های مخصوصی مانند پمپ اکسیژن از کار خواهند افتاد. در این شرایط دیزل ژنراتور نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند.

 یک تانک دیزل ژنراتور اگر از انرژی پر باشد، می‌تواند انرژی مورد نیاز برای یک بیمارستان را تا 8 ساعت تامین کند. اگر سوخت کافی نیز ذخیره داشته باشید، می‌توانید انرژی مورد نیاز برای یک بیمارستان را با استفاده از دیزل ژنراتور تا 48 ساعت تامین کنید.

  • کارخانه جات

به وجود آمدن یک اختلال کوچک در صنعت کارخانه جات نه تنها به معنی کاهش میزان تولید خواهد بود، بلکه کیفیت تولید را نیز پایین خواهد آورد. قطعی برق و انرژی تمام فرایند کار را در کارخانه جات تحت تاثیر قرار خواهد داد. این موضوع می‌تواند نهایتا به از دست دادن مشتریان ختم شود. بنابراین، استفاده از یک دیزل ژنراتور با کیفیت مثل دیزل ژنراتور 250 کاوا در کارخانه جات ضروری است.

  • صنعت گاز

زمانی که حرف از صنعت گاز به میان می‌آید، زمان ارزشمند تر از پول است. هر دقیقه ای که به خاطر نبود برق از دست برود، هزینه زیادی خواهد داشت. به همین خاطر است که دیزل ژنراتور عضوی جدا نشدنی از این صنعت محسوب می‌شود.

  • ساخت و ساز

دیزل ژنراتور یکی از تجهیزات حیاتی در صنعت ساخت و ساز است. پروژه‌های ساخت و ساز بسیاری اوقات به دلیل قطعی برق یا نبود منبع برق در بعضی نقاط، متوقف می‌شوند. در نتیجه این موضوع به تاخیر در زمان اتمام پروژه‌ها ختم خواهد شد، و همچنین هزینه‌های مضاعفی  را بر روی دست شما خواهد گذاشت. اما با استفاده از دیزل ژنراتور می‌توان برق و انرژی مورد نیاز برای انجام پروژه‌های ساخت و ساز را در هر ساعتی از شبانه روز تامین کرد.

  • موسسات آموزشی

به خصوص در دانشگاه‌ها، قطعی برق به معنای ایجاد اختلال در تدریس است. در چنین مراکز آموزشی قطعی برق می‌تواند باعث اختلال در کار سیستم ردیاب دود، سیستم روشنایی اضطراری، درب‌های اتوماتیک، دزدگیر‌ها  و زنگ‌ها بشود. به طور کلی قطعی برق در مراکز آموزشی میتواند دانشجو‌ها، مدرسان و کارمندان را در خطر قرار دهد. بنابراین استفاده از دیزل ژنراتور در چنین مراکزی نیست بسیار هوشمندانه است.

  • سیستم نظامی

سیستم نظامی نیز یکی دیگر از مواردی است که به کلی به دیزل ژنراتور وابسته است. سربازان به منبع قابل اطمینانی از برق نیاز دارند که بتوان حتی در شرایط سخت نیز از آن استفاده کرد. در سیستم نظامی از دیزل ژنراتور استفاده‌های گسترده ای به عمل می‌آید. از جمله به جهت خدمات درمانی در مراکز نظامی، تامین روشنایی، و استفاده از تجهیزات  IT.

پاسخ سوالات شما در مورد دیزل ژنراتور 250 کاوا
پاسخ سوالات شما در مورد دیزل ژنراتور 250 کاوا

قیمت ژنراتور 250 کاوا

قیمت یک دیزل ژنراتور به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله کشور سازنده آن، تکنولوژی استفاده شده در آن، برخورداری از کانوپی، و … . قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا بدون کانوپی برابر با 520،000،000 تومان و قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا با کانوپی برابر با 600،000،000 تومان است.

همه چیز در مورد دیزل ژنراتور 250 کاوا
همه چیز در مورد دیزل ژنراتور 250 کاوا

سخن آخر

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بوده اید سپاسگزاریم. در این مقاله قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا ، مشخصات فنی آن، مزایای جالب این دیزل ژنراتور ، و کاربرد‌های آن را پوشش دادیم. راد دیزل، وارد کننده و تامین کننده تجهیزات دیزلی، مشتاقانه در خدمت شما بازدیدکنندگان محترم است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس