راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

بررسی قیمت موتور برق گازوئیلی

قیمت موتور برق گازوئیلی

مقدمه

اگرچه موتور گازوئیلی برای اولین بار در دهه 1920 به راه آهن ورود پیدا کرد، اما استفاده از آنها برای تعویض موتورها و بعداً لوکوموتیوهای قطار مسافری محدود شد. در سال 1940 بود که بخش الکتریکی جنرال موتور نشان داد که دیزل ها عملاً می توانند جایگزین لوکوموتیوهای بخار در خدمات صنعتی دیگر شوند، لذا در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با قیمت موتور برق گازوئیلی، لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید تا بتوانید شناخت بیشتری نسبت به این سیستم داشته باشید.

معرفی سیستم موتور برق گازوئیلی
معرفی سیستم موتور برق گازوئیلی

عوامل موثر در بررسی قیمت موتور برق گازوئیلی

در حقیقت، این سیستم یک دینام را هدایت می کند که برای تولید موتورهای الکتریکی نصب شده بر روی محورهای لوکوموتیو، برق تولید کند. موتور احتراق داخلی، بهبود چشمگیری در کارایی نسبت به لوکوموتیو بخار داشته و صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در نگهداری و حذف تاسیسات گسترده امکان پذیر کرده است. به منظور بررسی قیمت موتور برق گازوئیلی، می توانید از تکنسین های خبره در این حرفه کمک بخواهید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

بسیاری از راه آهن ها، به دلیل کمبود مواد ناشی از جنگ جهانی دوم، نتوانستند از فناوری جدید استفاده کنند، لذا ناوگان لوکوموتیوهای بخار و ذخایر فراوان زغال سنگ عامل دیگری در ورود دیرهنگام این سیستم ها به صنعت بوده اند. با این حال، پس از جنگ استفاده از سیستم های کلاسیک به طور موثری مورد توجه قرار گرفت. در اواخر دهه 1950 دیزل های قدرتمند به طور فزاینده ای بر روی ریل ها مورد استفاده قرار گرفتند و در موارد متعددی از آن ها استفاده شد.

بررسی عملکرد موتور برق گازوئیلی
بررسی عملکرد موتور برق گازوئیلی

مهم ترین موارد حائز اهمیت در ارزیابی قیمت موتور برق گازوئیلی

استفاده از این سیستم های هیبریدی یک نمایش فوق العاده از قدرت و کارایی بالای آن ها است. این دستگاه از برخی از فناوری های مکانیکی فوق العاده، از جمله موتور دیزلی عظیم 12 سیلندر، با موتورهای الکتریکی و ژنراتورهای سنگین، استفاده می کند و کمی از فناوری رایانه را برای اندازه گیری مناسب عملکرد خود به کار می اندازد. همچنین افراد برای ارزیابی قیمت موتور برق گازوئیلی می توانند از کارشناسان این حوزه آگاهی پیدا کنند. این لوکوموتیو با وزن (122،470 کیلوگرم) برای کشیدن واگن های قطار مسافری با سرعت حداکثر 110 مایل در ساعت (177 کیلومتر در ساعت) طراحی شده است.

این موتور برق 3200 اسب بخار قدرت دارد و ژنراتور می تواند این جریان را تقریباً به 4700 آمپر جریان برق تبدیل کند. چهار موتور محرک از این برق برای تولید استفاده می کنند. یک موتور و ژنراتور V-12 کاملاً جداگانه برای تأمین برق برای بقیه واگن های قطار وجود دارد که در صورت نیاز از آن می توان استفاده کرد. این ترکیب موتورهای دیزلی و ژنراتورها و موتورهای الکتریکی، لوکوموتیو را به خودروی هیبریدی تبدیل می کند.

برخورداری از ویژگی های موثر در موتور برق گازوئیلی
برخورداری از ویژگی های موثر در موتور برق گازوئیلی

دلایل استفاده و بررسی قیمت موتور برق گازوئیلی

دلیل اصلی هیبریدی بودن این سیستم، این است که این امر نیازی به گیربکس مکانیکی را که در خودروها یافت می شود را برطرف می کند. اتومبیل شما به دلیل برخورداری از موتور بنزینی به گیربکس نیاز دارد. اول اینکه، هر موتور دارای خط قرمز است، یعنی حداکثر دور در دقیقه که بالاتر از آن موتور نمی تواند حرکت کند. ثانیاً، اگر نحوه عملکرد اسب بخار و قیمت موتور برق گازوئیلی را مطالعه کرده باشید، باید بدانید این موتور برق دارای محدوده مشخصی دور در دقیقه هستند که دارای حداکثر قدرت و گشتاور می باشند.

به عنوان مثال، موتور می تواند حداکثر توان خود را بین 5200 تا 5500 دور در دقیقه تولید کند. استفاده از گیربکس باعث می شود که نسبت دنده بین موتور و چرخ های محرک با افزایش و کاهش سرعت خودرو تغییر کند، لذا در اینجا می توانید از کارشناسان و متخصصان مجرب در این حوزه کمک بخواهید تا اصول درست استفاده از این موتورهای برق را به شما آموزش دهند.

دلایل موثر در استفاده از سیستم موتور برق گازوئیلی
دلایل موثر در استفاده از سیستم موتور برق گازوئیلی

نتیجه گیری

موتورهای برق کارآمدتر از موتورهای بنزینی هستند. لوکوموتیوهایی که صدها خودروی باری را بارگیری می کنند، چندین برابر بیشتر از این سوخت مصرف می کنند، بنابراین حتی کاهش پنج تا ده درصدی کارایی آنان، به افزایش قابل توجه هزینه های سوخت آن ها می انجامد. سعی کنید اگر اطلاعات و آگاهی زیادی در حوزه قیمت موتور برق گازوئیلی ندارید، از تکنسین های کاربلد و باتجربه کمک بخواهید، چرا که آن ها سال ها در این حوزه فعالیت داشته اند و می توانند به شما در استفاده از این موتورهای گازوئیلی کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس