خرید انواع دیزل ژنراتور

 برای خرید انواع دیزل ژنراتور به چه نکاتی میبایست توجه کنیم؟

کاربرد گسترده دیزل‌ژنراتورها آنها را به ابزاری محبوب در سراسر جهان مبدل کرده است. تامین برق نواحی دور افتاده، پشتیبانی سیستم ها و جبران نیاز به الکتریسیته در کمترین زمان از جمله این کاربردها می باشد. این قطعات در هر تجارت و کاربردی به عنوان یک نیروی کمکی مفید عمل کرده و ضرر و خسارت را به حداقل می رسانند. قطع و وصل خودکار دیزل ژنراتور از دیگر مزیت های آن به شمار می آید. برای خرید انواع دیزل ژنراتور جهت استفاده در تجارت ها و مناطق مختلف آگاهی از عملکرد این قطعات و شناخت ویژگی های کاربردی آن ضرورت دارد.

دیزل ژنراتور چه انواعی دارد؟

1. قابل حمل

جابجایی آسان این قطعات استفاده از آن را در هر مکانی میسر کرده است. در هتل ها، نمایشگاه ها و غیره به منظور راه اندازی کولر، کامپیوتر، تلویزیون، یخچال و دیگر تجهیزات از این دستگاه بهره می گیرند.

2. اینورتر

انتخاب و خرید انواع دیزل ژنراتور نیازمند شناخت احتیاجات مکان مورد نظر است. در صورت عدم الزام به جابجایی در مراکزی مانند سایت مسکونی و فروشگاه ها، مدل اینورتر کاربرد دارد. این قطعات الکتریسیته خام را به توان DC تبدیل می کنند.

دیزل ژنراتور Inverterدیزل ژنراتور Inverter

3. آماده به کار

این موتورها با تشخیص قطع برق، در کوتاهترین زمان به صورت خودکار راه اندازی شده و برق را اجرا می کنند. به منظور خرید انواع دیزل ژنراتور میبایست نیازهای مرکز و تجهیزات را بررسی کرد.

دیزل ژنراتور Standbyدیزل ژنراتور Standby

کدام صنایع بیشترین استفاده را از دیزل ژنراتور دارند؟

  • کاربرد دیزل ژنراتور در صنعت معدن

در عملیات معدن به طرز گسترده ای از این دستگاه استفاده می کنند. در تمامی فعالیت های این صنعت تامین نیروی ماشین آلات سنگین حفاری، جرثقیل و غیره به واسطه دیزل ژنراتور انجام می شود. قابلیت حمل آسان این دستگاه، آن را به انتخابی ایده آل تبدیل کرده است. در هر نوع معدن اعم از گاز، آهن، فلزات گرانبها و غیره خرید انواع دیزل ژنراتور ضروری می باشد. دوام و ظرفیت بالای این دستگاه، منبعی قابل اطمینان را برای تمامی فعالیت های سنگین این صنعت فراهم کرده است.

  • مراقبت های بهداشتی

نیاز به نیروی پشتیبان در مراکز درمانی امری حیاتی می باشد که مستقیما با جان انسان ها در ارتباط است. در صورت قطع برق در بیمارستان تمامی دستگاه های اکسیژن نیز از کار می افتند. بنابراین وجود یک منبع جانبی تولید برق در این شرایط برای حمایت از دستگاه ها، الزامی بوده و خرید انواع دیزل ژنراتور در مراکز بهداشتی این نیاز را تامین می کند. عملکرد بدون وقفه و نگهداری آسان از مزیت های این ژنراتور برای بیمارستان ها است. در صورت پر بودن مخزن، این دستگاه پشتیبانی 8 ساعته را تضمین کرده و همچنین با دسترسی به سوخت ذخیره شده، عملکردی بیش از 48 ساعت را ارائه می دهد.

کاربرد دیزل ژنراتور در مراقبت های بهداشتیکاربرد دیزل ژنراتور در مراقبت های بهداشتی

  • تجارت

قطع برق در اماکن تجاری، خسارات جبران ناپذیری را به همراه دارد. ایمنی افراد و عملکرد بخش IT به این نیرو وابسته است. خرید انواع دیزل ژنراتور انتخابی هوشمند جهت جلوگیری از ضرر می باشد. حفاظت از منافع تجاری، امنیت، درآمد و رقابتی موفق به واسطه این دستگاه میسر می شود.

  • کاربرد دیزل ژنراتور در صنعت نفت و گاز

زمان مهم ترین فاکتور در این صنعت است. هر دقیقه توقف دستگاه ها هزینه های هنگفتی را تحمیل می کند. اکتشافات این صنعت در شرایط سختی انجام می گیرد که دسترسی به نیروی الکتریسیته وجود ندارد. خرید انواع دیزل ژنراتور به عنوان منبعی کارآمد بسیاری از مشکلات این صنعت را رفع می کند.

کاربرد دیزل ژنراتور در صنعت نفتکاربرد دیزل ژنراتور در صنعت نفت

  • ساخت و ساز

توقف پروژه های ساخت و ساز به دلیل قطع برق می تواند عاملی ضرر رسان و بازدارنده تلقی گردد که تاخیر در پروژه ها را در پی دارد. روشنایی، تهویه، تجهیزات ساختمانی و غیره همگی نیازمند نیروی برق هستند. جابجایی آسان دیزل ژنراتورها، انتقال آنها در سایت های مختلف را میسر کرده و این امر بر محبوبیت آن در این کاربرد افزوده است.

  • تولید

ضرورت خرید انواع دیزل ژنراتور در کارخانه های تولیدی به دلیل نیاز به دسترسی مداوم به برق می باشد. قطع این نیرو، کاهش تولید و کیفیت پایین تولید را منتج می شود. تامین مواد اولیه تا مرحله نهایی فروش همگی به برق وابسته هستند. دیزل ژنراتور در شرایط اضطراری حامی مال و اعتبار یک تولیدی است.

علاوه بر موارد مذکور، مراکز مخابراتی، خدمات رفاهی، خدمات آموزشی و تحصیلی و مکان های نظامی دیگر استفاده کنندگان اصلی دیزل ژنراتور محسوب می شوند که برای ارائه خدمات و اجرای فعالیت های خود به این دستگاه متکی هستند.

خرید انواع دیزل ژنراتورخرید انواع دیزل ژنراتور

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور ولوو پنتا

دیزل ژنراتور سدک

مقالات مرتبط

توجه به نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم

راهنمای خرید دیزل به همراه انواع آن

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *