راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

رادديزل، فروشگاه دیزل ژنراتور عرضه کننده برندهای مطرح جهانی و ايرانی

فروشگاه دیزل ژنراتور

فروشگاه دیزل ژنراتور راد با عرضه ديزل ژنراتورهای برتر با منصفانه ترين قيمت ها، رضايت مشتريان را به عنوان سرمايه ای ارزشمند در کوله بار خود به ثبت رسانده است. اين فروشگاه با ايجاد تنوع بالا در عرضه محصولات خود، پاسخی درخور و مناسب به نياز تمامی مصرف کنندگان ارائه نموده است. محصولات موجود در راد ديزل از معتبرترين برندهای جهانی بوده و توليدات با کيفيت داخلی نيز در اين فروشگاه وجود دارد.

با توجه به شرايط حاکم بر جهان کنونی، رفته رفته استفاده از ديزل ژنراتورها به يک ضرورت تبديل می شود. فروشگاه دیزل ژنراتور با عرضه محصولات ارزنده کمک شايانی در تامين انرژی الکتريکی به متقاضيان خريد ديزل ژنراتور نموده است. راد ديزل برای آن گروه از مشتريانی که با محدوديت در تامين منابع مالی مواجه هستند، ديزل های دست دوم اما با کيفيت را در نظر گرفته است تا نياز مراجعين خود را به بهترين نحو ممکن مرتفع نمايد.

ديزل ژنراتور چيست؟

چنانچه یک موتور دیزل به همراه یک ژنراتور الکتریکی با يکديگر ترکيب گردند، يک ديزل ژنراتور را به وجود می آورند. در دیزل ژنراتور ها انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی تبدیل می گردد. این کار با استفاده از یک موتور دیزل انجام می گيرد. موتور دیزل هوا را در سیلندر ها فشرده می نمايد و زمينه احتراق و شروع به کار موتور را فراهم مي نمايد.

در فروشگاه دیزل ژنراتور راد، ديزل های برند پرکینز انگلیس، کامینز، ولوو، کاترپیلار، لوول و ژنراتورهای موتور سازان تبریز و بنز ایدم عرضه می گردد.

فروشگاه دیزل ژنراتور راد عرضه کننده محصولات توليدی برندهای معتبر داخلی و خارجی است.فروشگاه دیزل ژنراتور راد عرضه کننده محصولات توليدی برندهای معتبر داخلی و خارجی است.

مهم ترين کاربردهای ديزل ژنراتور

دیزل ژنراتورها کاربردهای گسترده اي دارند و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گيرند. اين محصولات برای تامين برق مورد نياز واحد های صنعتی، مدارس، بیمارستان ها، ساختمان های مسکونی و اداری و… کاربرد دارند. چنانچه جریان برق سراسری با اختلال مواجه شده و قطع شود، برق توليدی توسط ديزل ژنراتورها جايگزين برق سراسری می گردد. در بافت روستایی که اتصال به شبکه برق وجود ندارد، دیزل ژنراتورها یک سیستم پشتیبان و در واقع منبع اصلی برق خواهند بود. دیزل ژنراتورها بهترين گزينه برای تامين انرژی شبکه در زمان های اوج گيری مصرف هستند.

راد دیزل در فروشگاه دیزل ژنراتور، محصولات خود را به همراه گارانتی معتبر و با خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

فروشگاه دیزل ژنراتور راد، محصولات خود را با ضمانت نامه معتبر ارائه می نمايد.فروشگاه دیزل ژنراتور راد، محصولات خود را با ضمانت نامه معتبر ارائه می نمايد.

انواع ديزل ژنراتور

کارکردهای متفاوتي برای ديزل ژنراتورها تعريف شده است که در طراحی اين محصولات تاثير گذار بوده و منجر به ارائه محصولات متنوع ديزل ژنراتور گرديده است. چنانچه هدف از به کارگيری ديزل ژنراتور، پشتيبانی شبکه برق باشد، Standby Diesel Generator يا ديزل ژنراتور اضطراری بهترين گزينه خواهد بود. اين دستگاه در زمان قطعی برق، با تمام قدرت، برق مورد نياز را تامين می نمايد و استفاده از آن ها در بيمارستان ها کاملا ضروری است. فروشگاه دیزل ژنراتور راد برای تامين آسايش مشتريان خود، انواع ديزل ژنراتور را عرضه می کند.

چنانچه ديزل ژنراتور برای استفاده در معادن و يا کمپ های دور افتاده که اتصال به برق شهری ندارند مورد استفاده قرار گيرد، نوع Prime Diesel Generator يا دیزل ژنراتور پرایم گزينه ايده آلی برای راه اندازی و نصب خواهد بود. ديزل ژنراتور Continuous Diesel Generator يا دائم کار جهت بهره گيری در شرايطی مناسب است که دستگاه بايد به طور مستمر و بدون وقفه کار کند.

استفاده از ديزل ژنراتور برای تامين برق مناطق دور افتاده، انتخاب صحيحی است.استفاده از ديزل ژنراتور برای تامين برق مناطق دور افتاده، انتخاب صحيحی است.

جمع بندی و نتيجه گيری

راد ديزل نام فروشگاه دیزل ژنراتور موفقی است که در زمينه عرضه ديزل ژنراتورهای با کيفيت ساخته شده توسط برندهای مطرح جهانی فعاليت می نمايد. اين شرکت علاوه بر محصولات خارجی مطرح در دنيا، محصولات قوی توليد شده در داخل را نيز برای تامين نياز مشتريان خود عرضه می نمايد. در اين فروشگاه محصولات دست دوم نيز برای فروش ارائه می گردد که مصرف کنندگان در صورت تمايل مي توانند اقدام به سفارش اين نوع ديزل ژنراتورها نمايند. کليه محصولات ارائه شده در راد ديزل دارای ضمانت نامه معتبر بوده و از خدمات پس از فروش بهره مند هستند.

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور لوول

دیزل ژنراتور سدک SDEC

مقالات مرتبط

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار و ویژگی و مشخصات آن

مزایای خرید دینام ژنراتور دسته دوم با بهترین قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس