راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قیمت ژنراتور گازی 5 مگاوات

قیمت ژنراتور گازی 5 مگاوات

راد دیزل مفتخر است در طی مدت فعالیت خود بهترین ژنراتور ها را برای صنایع بزرگ و همچنین پالایشگاه ها در برترین برند ها ارائه کند. ژنراتور های گازی 5 مگاوات از انواع ژنراتور هایی هستند که منحصرا برق پالایشگاه ها را تامین کرده و دارای ظرفیت تولید بالا می باشد. به علت اهمیت بالایی که این پالایشگاه ها و تجهیزات آن ها دارند قعط شدن اتصال برق در آن ها حتی برای مدت کوتاه می تواند صدمات و خسارات فراوانی را به همراه داشته باشد. به همین منظور استفاده از ژنراتور های 5 مگاواتی بسیار حائز اهمیت هستند. با توجه به عملکرد می توان گفت قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی بسیار مقرون به صرفه است.

اجزای اصلی تشکیل دهنده ژنراتور گازی

هر ژنراتور گازی دارای چهار جزء اصلی می باشد که ایجاد نقص و یا اختلال در هر کدام از این اجزا باعث توقف کارکرد صحیح ژنراتور می شود.

موتور احتراقی با سوخت گاز، ژنراتور مولد برق، شاسی نگه دارنده سیستم و در آخر تابلوی فرمان و قدرت 4 سیستم اصلی موجود در ژنراتور گازی هستند. از نظر وظیفه ای که هر کدام از این سیستم ها بر عهده دارند باید گفت فعالیت های موتور احتراقی که با سوخت از نوع گاز طبیعی و یا CNG کار می کند از بقیه مهم تر و حیاتی تر به شمار می آید.

انواع مختلف ژنراتور های گازی

 برای سهولت در مطالعه و دسته بندی ژنراتور های گازسوز آن ها را به دو گروه کلی تقسیم بندی می کنند.

در گروه اول این تقسیم بندی عمدتا ژنراتور هایی که دارای توان های پایین تر از 60 کاوا و همچنین فشار برای تغذیه گاز برابر با یک چهارم پوند بر اینچ هستند قرار می گیرد. مکان استفاده ی این نوع ژنراتور ها بیشتر در مجتمع های مسکونی و تجاری است.

قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی در سایت راد دیزلقیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی در سایت راد دیزل

گروه دوم مربوط به ژنراتور هایی با توان های بیشتر از 60 کاوا می باشد. این ژنراتور ها به دلیل این که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. برای فعالیت بهینه به فشاری بیشتر از 2 پوند بر اینچ نیازمند هستند.

در گروه اول که همان ژنراتور هایی با توان کم تر از 60 کاوا بودند. ما به راحتی می توانیم یک دامنه مصرف بسیار گسترده را فراهم کنیم. به طوری که اکثر ساختمان ها تجاری و یا مراکز مسکونی که مصرفی معادل 100آمپر جریان برق دارند؛ قادر خواهند بود در مواقع اضطراری از این ژنراتور برق دریافت کنند.

قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی درجه یکقیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی درجه یک

 یکی از امتیازاتی که در موقع استفاده از این ژنراتور در اختیار ما قرار می گیرد برابر بودن فشار گاز مورد نیاز آن با فشار گاز شهری است که عددی معادل یک چهارم پوند است.

ژنراتور های دارای عایق و بدون عایق

ژنراتور های بر اساس نوع شاسی به کار رفته در بدنه آن ها به دو گروه جداگانه قابل تقسیم هستند.

نازل ترین قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتینازل ترین قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی

برخی از آن ها دارای شاسی های ساده و یا باز هستند. به این معنی که به خاطر عدم وجود پوشش عایق بر روی ژنراتور صدای آن تا مقدار بیشتر از 85 دسی بل هم گزارش شده است. مشخصا این بلندی صدا برای افرادی که با دستگاه کار می کنند یا در نزدیکی آن هستند عامل آسیب زا و یا آزاردهنده ای به حساب می آید. برای حل کردن این مسئله پیشنهاد می شود که ژنراتور را در اتاق جداگانه، بر روی پشت بام و یا در قسمتی از پارکینگ قرار دهید.

اطلاع از قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتیاطلاع از قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی

انواع دیگر عموما دارای پوششی به عنوان عایق صدا هستند. به این عایق ها کانوپی هم گفته می شود. بهره بردن از کانوپی ها علاوه بر کاهش بسیار موثر صداهای تولیدی موجب ایجاد زیبایی هم برای ژنراتور خواهد شد. نکته دیگر این که شما با خیال آسوده قادرید تا ژنراتور های گازی 5 مگاواتی دارای کانوپی را در محل های عمومی نصب کنید. چراکه کانوپی با بستن دیواره ها و بدنه ژنراتور قسمت های خطرزای آن را مسدود می کند.

سخن پایانی

ژنراتور های گازی دارای برند های مختلفی هستند که همگی دارای کیفیت بالایی هستند. قیمت ژنراتور گازی 5 مگاواتی با توجه به برند و استاندار های آن ها تعیین می شود. در سایت فروش راد دیزل می توانید بهترین برند های ژنراتور های گازی 5 مگاواتی را مشاهده و خریداری نمایید.

 

محصولات مرتبط

ژنراتور گازسوز ۸۰۰ کاوا کاترپیلار

ژنراتور گازسوز ۱۱۰۰ کاوا کاترپیلار

مقالات مرتبط

فروش ژنراتور و آشنایی با انواع آن به منظور خرید

تعمیر دیزل ژنراتور یا تعویض آن؟

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

2 پاسخ

  1. سلام من یه دیزل ژنراتور گازی میخوام که باهاش بشه حداکثر یه اسپیلت24000(3000وات) و روشنایی یک واحد مسکونی و چای ساز و پلوپز را روشن کرد. کدوم محصولتونو پیشنهاد میکنید؟بیزحمت قیمت محصولاتتونو که در این رنچ هست را برام ایمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس