راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قیمت دیزل ژنراتور دست دوم/و شناخت مزایای آن ها

دیزل ژنراتور دست دوم

دستگاه های دیزل ژنراتور مستعمل یا به عبارتی کار کرده یا دست دوم، در مقایسه با دستگاه های آکبند و کار نکرده دارای قیمت کمتری هستند. این امری طبیعی است که مناسب بودن قیمت دیزل ژنراتور دست دوم می تواند به مشتری در انتخاب دیزل مورد نظر کمک شایانی کند. مشتری با توجه به این فاکتور ترجیح می دهد دستگاه دیزل ژنراتور کار کرده با قیمت مناسب تر را خریداری نماید. البته در کنار این مسئله باید، مواردی نظیر سلامت دستگاه هنگام تحویل گرفتن آن، انواع برندها و غیره را مد نظر قرار داد.

نکاتی پیرامون خرید دیزل ژنراتور کار کرده
نکاتی پیرامون خرید دیزل ژنراتور کار کرده

 

نکاتی که باید حین خرید دیزل ژنراتور دست دوم مورد توجه قرار داد

از آن جایی که طیف گسترده ای از ژنراتورهای دیزلی در معرض فروش، از برچسب قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند با توجه به قیمت دیزل ژنراتور دست دوم خرید یک ژنراتور کار کرده برای کاربران این محصول مقرون به صرفه تر است. خرید ژنراتور دست دوم کار راحتی نیست و اگر فرد نداند مطابق چه معیارهای یک دیزل ژنراتور دست دوم را بخرد کار او دشوارتر شده و با دلهره و اضطراب در می آمیزد. اگر به دنبال یک دیزل ژنراتور کارآمد و مطمئن هستید زمان انتخاب و خرید یک دیزل ژنراتور استوک باید جنبه ها  و گزینه های مختلفی را در نظر بگیرید زیرا از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. این گزینه ها عبارتند از: سابقه سرویس و وضعیت سلامت موتور و نحوه عملکرد آن، ساعات کار و در نهایت قیمت دیزل ژنراتور دست دوم. در فرآیند خرید دیزل ژنراتور مخصوصا دیزل ژنراتورهای دست دوم باید بسیار زیرک بود چرا که تعدادی از فروشندگان قبل از در نظر گرفتن منافع مشتری، منافع خود را لحاظ کرده و از مشتری خود سوء استفاده کرده و یک دستگاه پشت پرده را به مشتری خود قالب می کنند.

خرید و فروش انواع ژنراتور دست دوم و اهمیت برند موتور
خرید و فروش انواع ژنراتور دست دوم و اهمیت برند موتور

 

پیشگیری از کلاهبری توسط فروشنده در خرید دیزل ژنراتور دست دوم

کلاهبرداری توسط فروشنده، ممکن است در هنگام خرید رخ دهد اما غالباً بازار کلاهبرداری ها در آنلاین شاپ ها داغ تر می باشد. به دلیل وجود چنین خطری به شدت به افراد توصیه می شود خرید خود را از فروشندگان و فروشگاه های معتبر و با اطمینان خاطر بیشتری انجام دهند. تحقیق کردن هنگام جستجوی دیزل ژنراتور دست دوم نخستین گام برای خرید است. باید مشتری مطمئن شود که آیا ژنراتوری که انتخاب کرده میزان کیفیت بالایی دارد؟ آیا کارآمد بوده و متناسب با نیازهای او خواهد بود؟ آیا فروشنده  در این زمینه دارای اعتبار، تجربه و تخصص کافی است؟ کدام بهتر و قابل اعتمادتر می باشد؟ قیمت دیزل ژنراتور دست دوم حول چه قیمتی می چرخد؟ و غیره. پس از پاسخگویی به کلیه سوالات این چنینی و قبل از خرید دیزل ژنراتور دست دوم، مشتری باید حتما از فروشنده بخواهد آن را تست کند تا از سلامت و صحت آن مطمئن شود.

فروش دیزل ژنراتورهای کار کرده
فروش دیزل ژنراتورهای کار کرده

 

دیزل ژنراتورهای مستعمل و مزایای آن ها

معمولا دیزل ژنراتورهای تک فاز و سه فاز به عنوان منبع برق پشتیبان در سیستم های گسترده ساختمانی نظیر بیمارستان ها و اماکنی که به منبع تغذیه مداوم نیاز دارند، آماده به کار هستند. دلیل این امر کاملا واضح و مبرهن است که گازهای طبیعی به واسطه خطوط گاز تامین و منتقل می شوند و این شرایط درباره گاز طبیعی وجود دارد که ممکن است در طی یک رویداد و حادثه اسف بار و فجیع دچار اختلال شود. اما سوخت های دیزلی که برای تغذیه انواع دیزل ژنراتور مورد استفاده قرار می گیرند در مخزن و منبع ذخیره می شوند. این ها مطرح شده که به این نتیجه برسیم که منبع سوخت و تغذیه ژنراتورها همیشه در دسترس خواهد بود. از دیگر مزایای دیزل ژنراتورهای مستعمل و نو که بر قیمت دیزل ژنراتور دست دوم و نو تاثیر می گذارد بی نیازی موتور دیزل به شمع یا سیم است. این عدم نیاز کار تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه را آسان می کند و در نهایت می توان به طول عمر دیزل ژنراتور دست دوم نسبت به همنوع گاز طبیعی خود اشاره کرد.

 

کلام پایانی

ژنراتورهای گاز طبیعی دارای ویژگی های خاصی هستند که به عنوان مثال می توان گفت گاز طبیعی تمیزتر از سوخت دیزل می سوزد و هنگام سوختن بوی تند و تیز ایجاد نمی کند. دیگر ویژگی گاز طبیعی در مقایسه با سوخت دیزل، فراوانی آن در خطوط لوله و دسترسی راحت به آن است و مانند سوخت دیزلی نیاز به ذخیره سازی ندارد. ویژگی دیگری که این دو نوع سوخت را از هم متمایز می کند ارزان تر بودن سوخت گاز از سوخت دیزل است

 

محصولات مرتبط

دیزل ژنراتور ولوو دست دوم

دیزل ژنراتور بنز دست دوم

مقالات مرتبط

توجه به نکات کلیدی خرید دیزل ژنراتور دست دوم

دیزل ژنراتور دست دوم تبریز؛ مزایا و کاربرد

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس