راد دیزل واردکننده و تامین‌کننده تجهیزات دیزلی

تلفن تماس:

021-58437 ( 30 خط )

Search
Close this search box.

قیمت ژنراتور برق دیزلی و انواع آن

قیمت ژنراتور برق دیزلی

قیمت ژنراتور برق دیزلی با توجه به نوع و برند آن متغیر است و همیشه از یک قیمت ثابت برخوردار نیست. همچنین قیمت دیزل دست دوم هم با توجه به میزان کارکرد، سال ساخت، برند و کشور سازنده تغییر می کند. اما از کجا ژنراتور برق دیزلی خریداری کنیم؟ قطعا فروشگاهی که بتوانید از آن دیزل و تجهیزات دیگر را خریداری کنید، راد دیزل است؛ چون این مجموعه چندین سال است که کار خود را با فروش انواع دیزل و ژنراتور برق آغاز کرده است.

قیمت ژنراتور برق دیزلیقیمت ژنراتور برق دیزلی

ژنراتور برق دیزلی چیست؟

دیزل ژنراتور های برق به دستگاه هایی گفته می شوند که از یک قسمت موتور و یک قسمت ژنراتور تشکیل شده اند که اجزای آن با کوبل شدن، تلفیق شدن یکدیگر و روشن شدن موتور دیزل یا گازی، تولید محصول برق را انجام می دهند. پس در تعریف کلی، ژنراتور برق دیزلی وسیله ای است که وظیفه تولید برق را برعهده دارد و از سوخت فسیلی استفاده می کند. توجه داشته باشید که مولد های برق، انواع و دسته های گوناگونی دارند. به همین دلیل می گوییم که قیمت ژنراتور برق دیزلی متغیر است.

انواع دیزل ژنراتور

امروزه با توجه به تاسیس کارخانه های بی شمار، مصرف برق افزایش یافته؛ همچنین در پی آن، قطعی برق منجر به تولید انواع ژنراتور برق دیزلی شده است.

  1. ژنراتور برق خانگی:

ژنراتور های برق دیزلی خانگی از توان های ۵ کاوا شروع می شوند و تا ۲۵۰ کاوا ادامه دارند که می توانند برق یک واحد ساختمانی الی صد واحد را تامین کنند. مولد های تولید برق خانگی سایز یکسانی ندارند و ابعاد آن به نیاز ساختمان بستگی دارد. از آن جایی که ژنراتور ها صدای زیادی تولید می کنند؛ بنابراین نوع خانگی آن ها را بی صدا می سازند. در واقع به اجزای مولد کانوپی سایلنت اضافه می کنند. قیمت ژنراتور برق دیزلی از نوع خانگی به تعداد کاوا و نیاز ساختمان بستگی دارد و قیمت آن برای یک واحد مسکونی با چند واحد ساختمان یکسان نیست.

  1. ژنراتور خانگی گاز سوز:

صاحبان ساختمان ها بیشتر به تهیه ژنراتور خانگی گاز سوز می پردازند، چون علاوه بر سایلنت بودن، نیازی به سوخت ندارند. بنابراین برای نداشتن دردسر سوخت و صدا انتخاب خوبی می باشد. اما متاسفانه دارای یک عیب است؛ آن هم توان کاری مولد می باشد، چون حداکثر تا ۵۵ کاوا می تواند روشن بماند و فعالیت کند و برای توان های بالا نیاز به گاز هایی با فشار قوی است. قیمت ژنراتور برق دیزلی از نوع گاز سوز، متغیر می باشد و همیشه یکسان نیست؛ چون همانطور که گفتیم نیاز همه ساختمان ها یکسان نیست.

  1. ژنراتور برق اضطراری:

همانطور که از نامش پیداست؛ نوعی مولد منبع اضطراری برق است که در زمان های قطعی برق یا خراب شدن اتصالات شبکه، از آن استفاده می شود. کاربرد این وسیله در کارخانه ها و مراکز صنعتی و تجاری است.

جالب است بدانید که هر چقدر تعداد کاوا ها افزایش یابد، روی مصرف سوخت و قیمت ژنراتور های برق دیزلی تاثیر می گذارد و اینکه تعداد کاوا ها در نیرو، توان کاری مولد، مصرف سوخت و موارد دیگر تاثیرگذار می باشد.

قیمت ژنراتور های برق دیزل

بازدید کننده محترم با توجه به نوسان قیمت ها لطفا جهت اطلاع از موجودی دستگاه و قیمت بروز دیزل ژنراتور ها با واحد فروش دیزل ژنراتور تماس بگیرید.

اسم محصول

توان کاری / کاوا

قیمت محصول

دیزل ژنراتور GF ۵۰ کاوا ۱۳۰ میلیون تومان
ژنراتور برق دیزلی پرکینز ۵۰ کاوا ۲۹۰ میلیون تومان
مولد تولید برق لوول ۵۰ کاوا 230 میلیون تومان
ژنراتور برق دیزل بنز ۵۰ کاوا 170 میلیون تومان

قیمت ژنراتور برقی دیزلی ۱۰۰ کاوا

دیزل ژنراتور ولوو ۱۰۰ کاوا 390 میلیون تومان
ژنراتور برق پرکینز ۱۰۰ کاوا 400 میلیون تومان
دیزل ژنراتور لوول ۱۰۰ 285 میلیون تومان
مولد تولید بنز ۱۰۰ 275 میلیون تومان

قیمت مولد های تولید کننده برققیمت مولد های تولید کننده برق

سخن پایانی

ژنراتور برق دیزلی وسیله پر کاربردی است که از آن برای تولید برق و یا منبع برق اضطراری استفاده می کنند. ژنراتور ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها مخصوص ساختمان ها و برخی دیگر مخصوص کارخانه ها می باشند. قیمت ژنراتور برق دیزلی با توجه به نوع برند و ابعاد و توان کاری متفاوت است. برای خرید مولد ها، پیشنهاد همیشه ما به شما، راد دیزل است؛ که بهترین فروشگاه فروش تجهیزات ژنراتور می باشد.

نحوه خرید ژنراتور برق دسته دومنحوه خرید ژنراتور برق دسته دوم

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور دست دوم

مقالات مرتبط:

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت موتور برق دیزلی کارکرده

مرکز فروش دیزل ژنراتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط با محصولات
اطلاعات تماس